KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 4707111
nr 470 7111
Gouache
signerad, "Samspel", 47x34
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 maj 2007
kl 16:18:08
100 kr
250 kr
250 kr
400 kr
Gouache